Afrikaans
| Onderdeel nommer: | CL10B331JB8NNNC |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samsung Electro-Mechanics |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 330PF 50V X7R 0603 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 50V |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Dikte (Maksimum) | 0.035' (0.90mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| reeks | CL |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 0603 (1608 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 330 pF |
| aansoeke | General Purpose |
| CL10B331JB8NNNC Besonderhede PDF [English] | CL10B331JB8NNNC PDF - EN.pdf |




CAP CER 330PF 100V X7R 0603
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
CAP CER 0.027UF 25V X7R 0603
CAP CER 330PF 50V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 330PF 50V X7R 0603
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
CAP CER 0.27UF 16V X7R 0603
CAP CER 2700PF 100V X7R 0603
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
CAP CER 330PF 50V X7R 0603
CAP CER 0.027UF 16V X7R 0603
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
CL10B331JB8NNNCSamsung Electro-Mechanics |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|