Afrikaans

| Onderdeel nommer: | DW-10-15-F-D-394 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | Flex Stack, DW |
| Ry Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| steek | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 20 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Lengte - Stert | 0.110" (2.794mm) |
| Lengte - Stapelhoogte | 0.394" (10.008mm) |
| Lengte - Pos (Paring) | 0.126" (3.200mm) |
| Lengte - Algehele Speld | 0.630" (16.002mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos (Paring) | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontak Voltooi - Pos (Paring) | Gold |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | DW-10-15 |




CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
.025" BOARD SPACERS
.025" BOARD SPACERS
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DW-10-15-F-D-394Samtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|