Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ESW-103-12-T-D-LL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN SOCKET 6POS 0.1 TIN PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | 550VAC |
| beëindiging | Kinked Pin, Solder |
| styl | Board to Board |
| reeks | ESW |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 6 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.435" (11.05mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 5.2A per Contact |
| Kontak Tipe | Forked |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.090" (2.29mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Elevated Socket |
| Basisproduknommer | ESW-103 |
| aansoeke | - |




CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SKT .100" 20POS
CONN SOCKET 6POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ESW-103-12-T-D-LLSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|