Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SFMC-116-L3-L-D |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| reeks | Tiger Eye™ SFMC |
| Ry Spacing - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 32 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.180" (4.57mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 2.9A per Contact |
| Kontak Tipe | Female Socket |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Beryllium Copper |
| Kontaklengte - Pos | 0.075" (1.91mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Receptacle |
| Basisproduknommer | SFMC-116 |
| aansoeke | - |




CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 32POS 0.05 GOLD SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SFMC-116-L3-L-DSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|