Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SS-124-G-2-N |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board |
| reeks | SS |
| Ry Spacing - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 24 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | - |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Isolasie Hoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | - |
| Kontak Tipe | Female Socket |
| Kontak vorm | Circular |
| Kontak Materiaal | Beryllium Copper |
| Kontaklengte - Pos | 0.125" (3.18mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Gold |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Receptacle |
| Basisproduknommer | SS-124 |
| aansoeke | - |




CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 23POS 0.1 TIN PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
SOCKET STRIPS
SOCKET STRIPS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SS-124-G-2-NSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|