Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SIT8008BCL2-30S |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | SiTime |
| Deel van beskrywing: | OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM STBY |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.5245 |
| 10+ | $2.2749 |
| 50+ | $1.7694 |
| 100+ | $1.643 |
| 500+ | $1.1375 |
| 1000+ | $1.0111 |
| 2500+ | $0.9605 |
| 5000+ | $0.8341 |
| 10000+ | $0.733 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 3V |
| tipe | XO (Standard) |
| Standaard pakket | 1 |
| Verspreid Spektrum Bandwydte | - |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| reeks | SiT8008B |
| Graderings | - |
| Programmeerbare Tipe | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Bulk |
| Pakket / saak | 4-SMD, No Lead |
| uitset | LVCMOS |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 0.031" (0.79mm) |
| funksie | Standby |
| Frekwensie Stabiliteit (Totaal) | ±20ppm |
| Frekwensie Stabiliteit | - |
| gedetailleerde beskrywing | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 4.5mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | 4.3µA |
| Basis resonator | MEMS |
| Beskikbare frekwensie bereik | 1MHz ~ 110MHz |




OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V EN/DS
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY
OSC PROG LVCMOS 2.25-3.63V SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.08856MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT8008BCL2-30SSiTime |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|