Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SIT8008BCU1-18S |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | SiTime |
| Deel van beskrywing: | OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.0138 |
| 10+ | $1.8143 |
| 50+ | $1.4111 |
| 100+ | $1.3105 |
| 500+ | $0.9072 |
| 1000+ | $0.8064 |
| 2500+ | $0.7661 |
| 5000+ | $0.6653 |
| 10000+ | $0.5846 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 1.8V |
| tipe | XO (Standard) |
| Standaard pakket | 1 |
| Verspreid Spektrum Bandwydte | - |
| Grootte / Dimensie | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| reeks | SiT8008B |
| Graderings | - |
| Programmeerbare Tipe | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Bulk |
| Pakket / saak | 4-SMD, No Lead |
| uitset | LVCMOS |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 0.031" (0.79mm) |
| funksie | Standby |
| Frekwensie Stabiliteit (Totaal) | ±20ppm |
| Frekwensie Stabiliteit | - |
| gedetailleerde beskrywing | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 4.1mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | 1.3µA |
| Basis resonator | MEMS |
| Beskikbare frekwensie bereik | 1MHz ~ 110MHz |




OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V EN/DS
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 2.25-3.63V SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT8008BCU1-18SSiTime |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|