Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ABB40DHHN |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $13.4816 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder, Staggered |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.050" (1.27mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 40 |
| Aantal posisies | 80 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | - |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Hairpin Bellows |
| Kontak Materiaal | Beryllium Copper |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062" (1.57mm) |
| Basisproduknommer | ABB40 |




CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.050
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABB40DHHNSullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|