Afrikaans

| Onderdeel nommer: | HBC06DRAN |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $5.5255 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.100' (2.54mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 6 |
| Aantal posisies | 12 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolasie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | - |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Full Bellows |
| Kontak Materiaal | Beryllium Copper |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduknommer | HBC06 |




CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HBC06DRANSullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|