Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TC0269A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | TST |
| Deel van beskrywing: | SAW RESONATOR, SM5035-4PAD, 433. |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.3091 |
| 200+ | $0.1234 |
| 500+ | $0.1193 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | SAW |
| Grootte / Dimensie | 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm) |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 4-SMD, No Lead |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| impedansie | 50 Ohms |
| Hoogte | 0.049" (1.25mm) |
| Frekwensieverdraagsaamheid | ±75kHz |
| Frekwensie Stabiliteit | - |
| Frekwensie | 433.92 MHz |
| Kenmerke | - |




TC0269A
Y-IC is ’n kwaliteitsverskaffer van Tai-Saw-Technologie-TST handelsmerknavors, wat kliënte van die beste produkte en dienste voorsien.
Die TC0269A is ’n 433,92 MHz oppervlakte-akustiese golwaver resonator in ’n 4-SMD, Geen-lead pakket. Dit het ’n kompakte grootte en is ontwerp vir oppervlakte-montage toepassings.
– 433,92 MHz werkfrekwensie
– ±75 kHz frekwensietoleransie
– 50 Ohm impedansie
– -40°C tot 85°C werktemperatuurbereik
– Oppervlakte-montage pakket
– Klein formaat vir ruimte-beperkte toepassings
– Betroubare prestasie oor ’n wye temperatuurreak
– Onder suitable vir oppervlakte-montage samestelling
– Tape & Reel (TR) verpakking
– 4-SMD, Geen-lead pakket
– Afmetingen: 0,197” L x 0,138” B x 0,049” H (5,00 mm x 3,50 mm x 1,25 mm)
– Die TC0269A is ’n aktiewe produk
– Daar is eweknie of alternatiewe modelle beskikbaar, kontak asseblief ons verkoopsnaam vir meer inligting
– Draadlose kommunikasiesisteme
– Industriële outomatisering
– IoT-toestelle
Die mees amptelike datasheet vir die TC0269A is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies te bekom vir die TC0269A op ons webwerf. Kry ’n kwotasie nou of leer meer oor hierdie tydelike aanbod.
TERM BLK 2P SIDE ENT 5.08MM PCB
TEICOM SOT-23
TC0205AD-T1 SI
TC0220IOC TAITO
EA N/A
SCIMAREC SMD
SCIMAREC SMD
CAP CER 100PF 10KV R16 NONSTND
CAP CER 100PF 10KV R16 NONSTND
SAW RESONATOR, SM3030-6PAD, 403.
TC0205AD-T1-GE3 VISHAY
508 TB WIR PRO 180D
CAP CER
TST
TC02AI-TINEL-LOCK-RING
SAW RESONATOR, SM3030-6PAD, 433.
TC0205AD VISHAY
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TC0269ATST |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|