Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SN74ACT574DWE4 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 850+ | $0.5244 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 4.5 V ~ 5.5 V |
| tipe | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Standaard pakket | 25 |
| reeks | 74ACT |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Uitgawe Tipe | Tri-State, Non-Inverted |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal Elemente | 1 |
| Aantal bisse per element | 8 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maksimum vermeerdering vertraging @ V, Max CL | 11ns @ 5V, 50pF |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 6 Weeks |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Insetkapasitansie | 4.5pF |
| funksie | Standard |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 4µA |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 24mA, 24mA |
| Klok frekwensie | 110MHz |
| Basiskomponentnommer | 74ACT574 |
| SN74ACT574DWE4 Besonderhede PDF [English] | SN74ACT574DWE4 PDF - EN.pdf |




IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP
IC OCT D-TYP TRNSP LATCH 20TSSOP
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74ACT574DWE4Luminary Micro / Texas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|