Afrikaans
| Onderdeel nommer: | S3GHR7G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Taiwan Semiconductor |
| Deel van beskrywing: | DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.15 V @ 3 A |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 400 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | DO-214AB (SMC) |
| spoed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| reeks | Automotive, AEC-Q101 |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 1.5 µs |
| Pakket / saak | DO-214AB, SMC |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 400 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 3A |
| Capaciteit @ Vr, F | 30pF @ 4V, 1MHz |
| Basisproduknommer | S3G |
| S3GHR7G Besonderhede PDF [English] | S3GHR7G PDF - EN.pdf |




S3GHR7G
Y-IC is 'n kwaliteitverspreider van Taiwan-semiconductor handelsprodukte. Ons bied kliënte die beste produkte en dienste.
Die S3GHR7G is 'n enkel gelykrichterdiode in 'n oppervlakte-montage DO-214AB (SMC) behuizing. Dit is ontwerp vir gebruik in verskeie motor- en industriële toepassings.
Standaard herstel-gelykrichterdiode
Spanning tot 400V
Gemiddelde gelykrichterstroom tot 3A
Lae for gevolgspanning van 1.15V @ 3A
AEC-Q101 gekwalifiseer vir motor-toepassings
Betroubare prestasie onder rowwe omstandighede
Doeltreffende kragomsetting vir verbeterde energiebesparing
Compact oppervlakte-montage behuising vir designs met beperkte ruimte
Die S3GHR7G word gepak in 'n DO-214AB (SMC) oppervlakte-montage behuizing. Die pakkingsgrootte en elektrische eienskappe is geoptimaliseer vir motor- en industriële toepassings.
Die S3GHR7G is nie meer beskikbaar by Digi-Key nie. Kliente word aangeraai om ons verkope-span via die Y-IC webtuiste te kontak vir inligting oor vergelykbare of alternatiewe Modelle wat moontlik beskikbaar is.
Motor-elektronik
Industriële kragtoevoer
Algemene gelykrichting en kragomsetting
Die mees onlangse datasheet vir die S3GHR7G is beskikbaar op die Y-IC webtuiste. Kliente word aanbeveel om die datasheet af te laai vir volledige tegniese spesifikasies en toepassingsinligting.
Kliente word aanbeveel om kwotasies vir die S3GHR7G op die Y-IC webtuiste te bekom. Kry nou 'n kwotasie om voordeel te trek uit ons tydsgebonde aanbod.
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
ST QFN
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AA
TSC SMC
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels


2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
S3GHR7GTaiwan Semiconductor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|