Afrikaans
| Onderdeel nommer: | V24C28C50B3 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 28V 50W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 28V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 18V |
| Spanning - Inset (Max) | 36V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.28' L x 1.45' W x 0.54' H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) |
| reeks | MICRO (50W) |
| Krag (Watts) | 50 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Quarter Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 89% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 1.78A |
| Basisproduknommer | V24C28C50 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 50W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
V24C28C50B3Vicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|