Afrikaans

| Onderdeel nommer: | V28A28M200BS |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 28V 200W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 28V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 9V |
| Spanning - Inset (Max) | 36V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60" L x 2.20" W x 0.50" H (116.8mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| reeks | Maxi (200W) |
| Krag (Watts) | 200 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 85% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 7.14A |
| Basisproduknommer | V28A |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 200W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
V28A28M200BSVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|