Afrikaans
| Onderdeel nommer: | VI-J32-MZ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 15V 25W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 15V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 42V |
| Spanning - Inset (Max) | 60V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.28' L x 2.40' W x 0.50' H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) |
| reeks | VI-J00™ (25W) |
| Krag (Watts) | 25 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Half Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OCP, SCP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 1.67A |
| Basisproduknommer | VI-J32 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




VI-J32-MZ
Y-IC is 'n gehalteverskaffer van Vicor- handelsmerkomprodukte en voorsien kliënte van topgehalteprodukte en -dienste.
Geïsoleerde Modul DC-DC-omsetter met 1 Uitgang, 15V 1,67A, 42V - 60V Ingang
OCP (Oorstroombeskerming)
SCP (Kortsluitingsbeskerming)
Hoë Doeltreffendheid: 90%
Wye Bedryfstemperatuurrange: -55°C tot 100°C
Inpak: Grootskaal
Grootte / Afmeting: 2.28
Die VI-J32-MZ-model is tans beskikbaar. Gelykwaardige of alternatiewe models sluit in:
[Voeg enige gelykwaardige of alternatiewe modellings hier in]
Indien u verdere hulp nodig het, kontak ons verkoopsafdeling via ons webtuiste.
KKM (Kommersiële Informatika en Tegnologieë)
Die mees gesaghebbende datasheet vir die model VI-J32-MZ beskikbaar op ons webtuiste. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies op ons webtuiste te kry. Vraag nou 'n kwotasie aan vir hierdie produk.
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 25W
DC DC CONVERTER 15V 50W
VI-J33-02 36V/20V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 25W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 25W
VICOR New
DC DC CONVERTER 15V 25W
DC DC CONVERTER 15V 25W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 25W
DC DC CONVERTER 15V 75W
VI-J33-02-S 36V/20V 100W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VI-J32-MZVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|