Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MA3X152K0L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | DIODE GP 80V 100MA MINI3-G1 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 100 mA |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 80 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | Mini3-G1 |
| spoed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| reeks | - |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 3 ns |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | 150°C (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 75 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 100mA |
| Capaciteit @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Basisproduknommer | MA3X152 |
| MA3X152K0L Besonderhede PDF [English] | MA3X152K0L PDF - EN.pdf |




MA3X152K0L
Panasonic - Y-IC is 'n kwaliteitverskaffer van Panasonic-produkte, wat kliënte van die beste produkte en dienste voorsien.
Die MA3X152K0L is 'n enkele diode in 'n oppervlakte-montage TO-236-3, SC-59, of SOT-23-3 behuising. Dit het 'n omgekeurde spanning van tot 80V en 'n voorkantstroom van tot 100mA.
Omgekeurde spanning tot 80V
Voorwaartse stroom tot 100mA
Omgekeerde hersteltyd van 3ns
Omgekeerde lekstroom van 100nA by 75V
Kapasitansie van 2pF by 0V en 1MHz
Klein en kompakt oppervlakte-montage behuising
Hoëspoed werking
Lae omgekeerde lekstroom
Ideaal vir kleinsein-toepassings
Verpakking: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Verskaffer Toestemming: Mini3-G1
Thermiese Eienskappe: Maksimum Bindpunt Temperatuur van 150°C
Die MA3X152K0L is 'n uit boastige produk.
Daar mag ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar wees. Kontak asseblief ons verkope-afdeling via die webwerf vir meer inligting.
Kleinsein-toepassings
Gelykrigting
Skakeling
Die mees gesaghebbende datasheet vir die MA3X152K0L is beskikbaar op ons webwerf. Dit word aanbeveel dat kliënte dit aflaai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies op ons webwerf te kry. Verkry 'n Aanbod of Leer Meer oor hierdie produk.
MA3X152KOL(MI) Panasonic
PANASONIC SOT23
MA3X152K-(TX) PANASONIC
MA3X15700L PANASON
PANASONIC SOT-23
MA3X153A PANASONIC
PANASONIC SOT23
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
MA3X152EOL PANASON
MA3X152E0B+ PANASON
MA3X157 PANASONIC
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
Panason SOT23
MA3X152K Panason
MA3X152KOL PAI
MA3X152EOB PANASONIC
MA3X15300L PANASON
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
MA3X152E0B PANASON
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
MA3X152K0LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|