Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MA3X157A0L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 100 mA |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 80 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | Mini3-G1 |
| spoed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| reeks | - |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 3 ns |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | 150°C (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Diode Konfigurasie | 1 Pair Series Connection |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 75 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) (per Diode) | 100mA (DC) |
| Basisproduknommer | MA3X157 |
| MA3X157A0L Besonderhede PDF [English] | MA3X157A0L PDF - EN.pdf |




PANASONIC SOT23
DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1
DIODE ARRAY GP 40V 100MA MINI3
DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
MA3X157AOL Panasonic
MA3X16400L PANASONIC
MA3X152KOL PAI
MA3X15700L PANASON
PANASONIC SOT-23
Panason SOT23
PANASON SOT
MA3X153A PANASONIC
MA3X152KOL(MI) Panasonic
PANASONIC SOT-23
MA3X15300L PANASON
DIODE SCHOTT 30V 700MA MINI3-G1
DIODE GP 80V 100MA MINI3-G1
MA3X157 PANASONIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
MA3X157A0LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|