Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MA3X70100L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | DIODE SCHOTT 30V 700MA MINI3-G1 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 550 mV @ 700 mA |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 30 V |
| tegnologie | Schottky |
| Verskaffer toestel pakket | Mini3-G1 |
| spoed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| reeks | - |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 7.5 ns |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | 125°C (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 80 µA @ 30 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 700mA |
| Capaciteit @ Vr, F | 120pF @ 0V, 1MHz |
| Basisproduknommer | MA3X7010 |
| MA3X70100L Besonderhede PDF [English] | MA3X70100L PDF - EN.pdf |




MA3X70100L
Panasonic is 'n wêreldbekende vervaardiger van elektronika, en Y-IC is 'n geregisseerde verspreider wat kliënte die beste Panasonic-produkte en -dienste bied.
Die MA3X70100L is 'n Schottky-diode gelykrèkker in 'n oppervlakmontage-toebehore van TO-236-3, SC-59, of SOT-23-3. Dit is ontwerp vir vinnige hersteltyd en hoë doeltreffendheid van kragomskakelingstoepassings.
Schottky-diodetechnologie
Vinnige hersteltyd van ≤ 500 ns by > 200 mA
Lae vurige-vloei-afslag van 550 mV by 700 mA
Omgekeurde spanning van 30 V
Gemiddelde gelykrèkkerende stroom van 700 mA
Hoë skoonheid in kragomskakeling
Vinniger omskakeling vir verbeterde stelselprestasie
Klein oppervlakmontagepakking vir ruimtebesparende ontwerpe
Pakkings / Kasus: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Verskaffertoebehore: Mini3-G1
Warmtskenmerke: Bedryfstemperatuur Juxtaposeer: 125°C (Max)
Elektriese Eienskappe: Spanning DC Omgekeurd (Vr) (Max): 30 V, Stroom Gemiddeld Gelykrèkkerend (Io): 700 mA, Spanning Voorwaarts (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 700 mA, Omgekeerde Hersteltyd (trr): 7,5 ns, Stroom Omgekeerde Lek: 80 µA @ 30 V, Kapasitansie @ Vr, F: 120 pF @ 0 V, 1 MHz
Die MA3X70100L is 'n verouderde produk. Klante word aangemoedig om ons verkope-span via ons webwerf te kontak vir inligting oor gelykwaardige of alternatiewe modelle.
Kragtoevoer Skakelkosters Vrystroomdiodes Algemene gelykrèkkeringsareas
Die mees onlangse datasheet vir die MA3X70100L is beskikbaar op ons webwerf. Klante word aangemoedig om dit af te laai vir volledige tegniese spesifikasies.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die MA3X70100L op ons webwerf te bekom. Kry nou ’n kwotasie of leer meer oor ons Panasonic-produktoplossings.
PANASON SOT-23
PANASONIC SOT-23
DIODE SCHOTT 20V 500MA MINI3-G1
MA3X157AOL Panasonic
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
MA3X716 PANASON
DIODE ARRAY GP 40V 100MA MINI3
DIODE SCHOTTKY 15V 30MA MINI3-G1
PANASON SOT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI3
DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1
DIODE SCHOTTKY 30V 30MA MINI3-G1
PANASONIC SOT23
DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1
MA3X16400L PANASONIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
MA3X70100LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|