Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MA3X15800L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.3 V @ 100 mA |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 200 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | Mini3-G1 |
| spoed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| reeks | - |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | 125°C (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 200 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 100mA |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Basisproduknommer | MA3X1580 |
| MA3X15800L Besonderhede PDF [English] | MA3X15800L PDF - EN.pdf |




MA3X15800L
Y-IC is ’n kwaliteit-verspreider van Panasonic-produkte en verseker dat kliënte die beste produkte en dienste ontvang.
Die MA3X15800L is ’n enkel diode-cherogolfier van Panasonic. Dit is ’n standaardtoestel wat geskik is vir kleinsignaal-toepassings tot 200mA.
- Spanning - DC-Teenoorgestelde (Vr) (Max): 200 V
- Gelykstroom - Gemiddelde Gelijkrig (Io): 100mA
- Spanning - Forward (Vf) (Max) @ If: 1,3 V @ 100 mA
- Spoed: Kleinsignaal tot 200mA (Io), Enige Spoed
- Gelykstroom - Teenoorgestelde Lek —lekkering @ Vr: 1 µA @ 200 V
- Monteer tipe: Oppervlakmontering
- Verpakking / Geval: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Klein oppervlakte-omsmelingsverpakking
- Toepaslik vir kleinsignaal-toepassings
- Hoë teenoorgesteldespanning
Verpakking
- Verpakkingssoort: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Versender apparaatverpakking: Mini3-G1
- Hierdie produk is verouderd
- Kontak ons verkope om inligting oor ekwivalente of alternatiewe modelle te kry
- Kleinsignaal-gelykrigting
- Algemeen elektronika-toepassings
Die mees up-to-date datasheet vir die MA3X15800L is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aangeraai om dit af te laai vir volledige produkspesifikasies.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die MA3X15800L op ons webwerf te kry. Kry ’n kwotasie nou of leer meer oor hierdie beperkte tyd-aanbieding.
MA3X157AOL Panasonic
MA3X153A PANASONIC
DIODE SCHOTT 30V 700MA MINI3-G1
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
DIODE SCHOTTKY 15V 30MA MINI3-G1
DIODE SCHOTTKY 30V 30MA MINI3-G1
MA3X16400L PANASONIC
MA3X15300L PANASON
DIODE SCHOTT 20V 500MA MINI3-G1
PANASON SOT
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
PANASONIC SOT23
DIODE ARRAY GP 40V 100MA MINI3
PANASONIC SOT-23
DIODE GP 200V 100MA MINI3-G1
MA3X15700L PANASON
PANASON SOT-23
PANASONIC SOT-23
MA3X157 PANASONIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
MA3X15800LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|