Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ADS7881IPFBR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC ADC 12BIT SAR 48TQFP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $14.2604 |
| 10+ | $13.8047 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Digitaal | 2.7V ~ 5.25V |
| Spanning - Toevoer, Analoog | 5V |
| Verskaffer toestel pakket | 48-TQFP (7x7) |
| reeks | - |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 4M |
| Verwysingstipe | External, Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:1 |
| Pakket / saak | 48-TQFP |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal insette | 1 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal bisse | 12 |
| Aantal A / D-omsetters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Invoer Tipe | Pseudo-Differential |
| Kenmerke | - |
| Data Interface | Parallel |
| opset | S/H-ADC |
| Basisproduknommer | ADS7881 |
| argitektuur | SAR |
| ADS7881IPFBR Besonderhede PDF [English] | ADS7881IPFBR PDF - EN.pdf |




IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
TI TQFP48
IC DAS 12BIT 52K 28SSOP
EVALUATION MODULE FOR ADS7870
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
EVALUATION MODULE FOR ADS7881
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
ADS7881IRGZRG4 TI
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
ADS7871 BB
EVAL MODULE FOR ADS7883
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
TI TSSOP16
EVALUATION MODULE FOR ADS7871
TI SSOP28
IC 14BIT 48KSPS DAS W/ADC 28SSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
ADS7881IPFBRTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|