Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ADS7881IPFBT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC ADC 12BIT SAR 48TQFP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.6658 |
| 250+ | $3.3539 |
| 500+ | $3.2365 |
| 1000+ | $3.1779 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Digitaal | 2.7V ~ 5.25V |
| Spanning - Toevoer, Analoog | 5V |
| Verskaffer toestel pakket | 48-TQFP (7x7) |
| reeks | - |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 4M |
| Verwysingstipe | External, Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:1 |
| Pakket / saak | 48-TQFP |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal insette | 1 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal bisse | 12 |
| Aantal A / D-omsetters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Invoer Tipe | Pseudo-Differential |
| Kenmerke | - |
| Data Interface | Parallel |
| opset | S/H-ADC |
| Basisproduknommer | ADS7881 |
| argitektuur | SAR |
| ADS7881IPFBT Besonderhede PDF [English] | ADS7881IPFBT PDF - EN.pdf |




ADS7881IPFBT
Texas Instruments
Die ADS7881IPFBT is 'n 12-bis analoog-tot-digitale omsetter (ADC) met 'n snelheid van 4 MSPS en 'n pseudo-differensiёle ingang. Dit het 'n opvolg-iaattreëer (SAR) argitektuur en ondersteun beide buite- en interne verwysingsbronne.
12-bis resolusie
4 MSPS samplingstelsel
1 pseudo-differensiёle ingang
Parallel data-interface
SAR-argitektuur
Ondersteuning vir buiteen interne verwysingsbronne
Hoë spoed prestasie
Lae kragverbruik
Klein pakketgrootte
Veelsydige verwysingsopsies
48-TQFP (7x7) pakkie
Oppervlakmontage
Thermiese en elektriese eienskappe geskik vir 'n operasietemperatuur van -40°C tot 85°C
Die ADS7881IPFBT is 'n aktiewe produk. Daar is eweknie- of alternatiewe modelle beskikbaar, soos die ADS7882IPFBT en die ADS7883IPFBT. Vir meer inligting, kontak asseblief ons verkoopsagente via die Y-IC webwerf.
Industriële outomatisering
Toetsen meetapparatuur
Mediese toestelle
Verbruikers-elektronik
Die mees gesaghebbende datasheet vir die ADS7881IPFBT is beskikbaar op die Y-IC webwerf. Daar word aanbeveel dat kliënte die datasheet aflaai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die ADS7881IPFBT op die Y-IC webwerf te bekom. Kry 'n kwotasie nou om voordeel te trek uit ons tydsbeperkte aanbod.
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC 14BIT 48KSPS DAS W/ADC 28SSOP
EVALUATION MODULE FOR ADS7881
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
EVALUATION MODULE FOR ADS7870
TI TQFP48
EVALUATION MODULE FOR ADS7871
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
EVAL MODULE FOR ADS7883
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
IC ADC 12BIT SAR SOT23-6
IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
IC ADC 12BIT SAR SOT23-6
ADS7871 BB
ADS7881IRGZRG4 TI
TI TSSOP16
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
ADS7881IPFBTTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|