Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ADS7871IDBRG4 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC 14BIT 48KSPS DAS W/ADC 28SSOP |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1000+ | $5.6917 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsbron | Single Supply |
| Spanning - Voorsiening | 2.7 V ~ 5.5 V |
| tipe | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Verskaffer toestel pakket | 28-SSOP |
| Standaard pakket | 1,000 |
| reeks | - |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 48k |
| Resolusie (Bits) | 14 b |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanale | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Data Acquisition System (DAS), ADC 14 bit 48k MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ 28-SSOP |
| Data Interface | MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ |
| Basiskomponentnommer | ADS7871 |
| ADS7871IDBRG4 Besonderhede PDF [English] | ADS7871IDBRG4 PDF - EN.pdf |




ADS7871IDBRG4
Y-IC is ʼn kwaliteit verspreider van Luminary Micro / Texas Instruments produkte, en verskaf kliënte die beste produkte en diens.
Die ADS7871IDBRG4 is ʼn 14-bit analoog-tot-digitale omsmaker (ADC) met ʼn samplingtempo van 48kSPS en ʼn Micro Wire/SPI-gekoppelde serie-interfysie. Dit werk vanaf ʼn enkel 2.7V tot 5.5V-voedingsbron en bied laag energieverbruik, hoë akkuraatheid en uitstekende DC- en AC-prestasies.
14-bit resolusie
48kSPS samplingtempo
Micro Wire/SPI-kompatibele serie-interfysie
Werk vanaf ʼn enkele 2.7V tot 5.5V-voedingsbron
Lae energieverbruik
Hoë akkuraatheid en uitmuntende DCen AC-prestasies
Hoë-prestasie 14-bit ADC vir ʼn verskeidenheid toepassings
Buigsame serie-interfiesopsies (Micro Wire, QSPI, SPI)
Wye spanningvoedingshoek vir meer ontwerpbuigsaamheid
Uitstekende energiedoeltreffendheid vir batteryaangedrewe of draagbare toestelle
28-SSOP (0.209 duim, 5.30mm breedte) verpakking
Tape & Reel (TR) verpakking
Die ADS7871IDBRG4 is ʼn aktiewe produk en nie in die proses om te discontinueer nie.
Daar is geen direkte eweknie of alternatief beskikbaar nie. Vir meer inligting, kontak asseblief ons verkoopspan.
Industriële en prosesbeheer
Batteryaangedrewe en draagbare toerusting
Mediese en instrumentasie-toerusting
Verbruikers-elektronikawêre
Datablad
Die mees gesaghebbende datasheet vir die ADS7871IDBRG4 is beskikbaar op ons webwerf. Kliente word aanbeveel om dit af te laai vir gedetailleerde produkinligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die ADS7871IDBRG4 op ons webwerf te bekom. Kry tans ʼn kwotasie om van ons beperkte-aanbod se voordele te palvel.
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
ADS7871 BB
TI TSSOP16
IC DAS 12BIT 52K 28SSOP
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC 12BIT DATA ACQ SYS 28-SSOP
IC DAS/ADC 14BIT 48K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
ADS7881IRGZRG4 TI
IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
IC ADC 12BIT SAR 48TQFP
EVALUATION MODULE FOR ADS7870
EVALUATION MODULE FOR ADS7881
TI SSOP28
TI TQFP48
IC DAS 12BIT 52K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 48VQFN
EVALUATION MODULE FOR ADS7871
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
ADS7871IDBRG4Luminary Micro / Texas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|