Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV2252QD |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - toevoerspan (min) | 2.7 V |
| Spanning - toevoerspan (maksimum) | 8 V |
| Spanning - Insetverskil | 200 µV |
| Verskaffer toestel pakket | 8-SOIC |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| reeks | Automotive, AEC-Q100, LinCMOS™ |
| Pakket / saak | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal kringe | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Verkry bandwydte produk | 200 kHz |
| Huidige - Voorsiening | 70µA (x2 Channels) |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 50 mA |
| Huidige - Input Bias | 1 pA |
| Basisproduknommer | TLV225 |
| Versterker tipe | General Purpose |
| TLV2252QD Besonderhede PDF [English] | TLV2252QD PDF - EN.pdf |




IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
TI SOP8
TI SOP8
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SOIC
TLV2252CP TI
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SOIC
TI SOP-8
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
TLV2252 DUAL RAIL-TO-RAIL LOW-VO
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
TLV2252QDTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|