Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV2252IP |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.1725 |
| 200+ | $0.8406 |
| 500+ | $0.8119 |
| 1000+ | $0.7975 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - toevoerspan (min) | 2.7 V |
| Spanning - toevoerspan (maksimum) | 8 V |
| Spanning - Insetverskil | 200 µV |
| Verskaffer toestel pakket | 8-PDIP |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| reeks | LinCMOS™ |
| Pakket / saak | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal kringe | 2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Verkry bandwydte produk | 200 kHz |
| Huidige - Voorsiening | 70µA (x2 Channels) |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 50 mA |
| Huidige - Input Bias | 1 pA |
| Basisproduknommer | TLV2252 |
| Versterker tipe | General Purpose |
| TLV2252IP Besonderhede PDF [English] | TLV2252IP PDF - EN.pdf |




TLV2252IP
Texas Instruments is ’n toonaangewende vervaardiger van hoëkwaliteit elektroniese komponentesm. Y-IC is ’n betroubare verspreider van Texas Instruments se produkte, wat klante voorsien van die beste produkte en dienste.
Die TLV2252IP is ’n dubbele operasionele versterker (op-amp) wat ’n spoor-tot-spoor uitset bied en op ’n breë spanningseëning werk. Dit is ontwerp vir algemene doeleindes en bied ’n lae inset-bias stroom en offset spanning.
Dubbele op-amp ontwerp
Spoor-tot-spoor uitset
Breë spanningseëning (2.7V tot 8V)
Lae inset-bias stroom (1pA)
Lae inset-offset spanning (200μV)
Hoë versterking-bandwydte produkte (200kHz)
Lae voedingstroom (70μA per kanaal)
Geschik vir ’n breed scala van toepassings
Betroubare en stabiele prestasie
Lae kragverbruik
Klein vormfaktor
Die TLV2252IP word in ’n 8-pin dubbelryige pakkette (DIP) met ’n 0.300" (7.62mm) pitch verpak. Die pakkie is van plastiek en die pen-konfigurasie maak deurhollingsmontage moontlik.
Die TLV2252IP is ’n aktiewe produk en Texas Instruments het geen planne aangekondig om dit te beëindig nie. Daar is nie direkte ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar nie, maar kliënte word aangemoedig om ons verkoopsafdeling te kontak vir meer inligting oor soortgelyke produkte wat aan hulle behoeftes mag voldoen.
Algemenedeampkanale
Bufferskakels
Toerusting en meettoepassings
Industriële beheerstelsels
Draagbare elektronika
Die mees up-to-date en gesaghebbende datasheet vir die TLV2252IP kan op die Texas Instruments-webwerf gevind word. Klante word aanbeveel om die datasheet vanaf ons webwerf af te laai vir die nuutste spesifikasies en tegniese inligting.
Kliënte word aangemoedig om kwotasies vir die TLV2252IP via ons webwerf te bekom. Kry ’n kwotasie nou om voordeel te trek uit ons mededingende pryse en uitstekende kliëntediens.
TLV2252CP TI
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
TI SOP8
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
TI SOP8
TI SOP-8
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
TLV2252 DUAL RAIL-TO-RAIL LOW-VO
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
TLV2252IPTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|