Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV2254AID |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.1233 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - toevoerspan (min) | 2.7 V |
| Spanning - toevoerspan (maksimum) | 8 V |
| Spanning - Insetverskil | 200 µV |
| Verskaffer toestel pakket | 14-SOIC |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| reeks | LinCMOS™ |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal kringe | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Verkry bandwydte produk | 200 kHz |
| Huidige - Voorsiening | 140µA (x4 Channels) |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 50 mA |
| Huidige - Input Bias | 1 pA |
| Basisproduknommer | TLV2254 |
| Versterker tipe | General Purpose |
| TLV2254AID Besonderhede PDF [English] | TLV2254AID PDF - EN.pdf |




TLV2254AID
Texas Instruments
Die TLV2254AID is ’n viertal algemene-doel operasionele versterker (ops-amp) met rand-tot-rand uitgang. Dit spog met ’n lae ingangs-biasstroom, lae ingangsoortVOELing en ’n hoë versterkings-breedbandproduk.
Vierkantige algemene-doel ops-amp
Rand-tot-rand uitgang
Lae ingangs-biasstroom (1 pA)
Lae ingangsoortVOELing (200 µV)
Hoë versterkings-breedbandproduk (200 kHz)
Uitstekend vir presisie-analoge toepassings
Geschik vir battery-aangedrewe en lae-krag ontwerp
Breë werkspanningbereik (2.7 V tot 8 V)
Verlengde temperatuurbereik (-40°C tot 125°C)
Buisskipverpakking
14-SOIC (0.154', 3.90 mm breedte) oppervlakhulpmiddelpakket
14-pin konfiguratie
Geschik vir algemene-doel analoge toepassings
Die TLV2254AID is ’n aktiewe produk
Daar is equivalente of alternatiewe modelle beskikbaar, soos die TLV2255 en TLV2257 reeks
Vir meer inligting oor alternatiewe modelle, kontak asseblief ons verkope via die webwerf
Presisie-analoge kringe
Draagbare en battery-aangedrewe toestelle
Industriële en instrumentasie-toerusting
Die mees gesaghebbende datasheet vir die TLV2254AID is beskikbaar op ons webwerf. Word aanbeveel om dit te aflaai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Klante word aangemoedig om kwotasies vir die TLV2254AID via ons webwerf te kry. Ontvang ’n kwotasie nou of leer meer oor hierdie tydsbeperkte aanbod.
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
TI SOP8
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
TI SOP14
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
TLV2254AIDTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|