Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV2254AQD |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 200+ | $2.7841 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - toevoerspan (min) | 2.7 V |
| Spanning - toevoerspan (maksimum) | 8 V |
| Spanning - Insetverskil | 200 µV |
| Verskaffer toestel pakket | 14-SOIC |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| reeks | Automotive, AEC-Q100, LinCMOS™ |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal kringe | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Verkry bandwydte produk | 200 kHz |
| Huidige - Voorsiening | 140µA (x4 Channels) |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 50 mA |
| Huidige - Input Bias | 1 pA |
| Basisproduknommer | TLV2254 |
| Versterker tipe | General Purpose |
| TLV2254AQD Besonderhede PDF [English] | TLV2254AQD PDF - EN.pdf |




TLV2254AQD
Texas Instruments
Die TLV2254AQD is 'n hoë-prestasie viër operasionele versterker (op-amp) met rail-tot-rail invoer- en uitsetvermoë. Dit is ontwerp vir verskeie analoog en instrumenteringsaansoeke wat lae stroomverbruik, hoë presisie en 'n breed bereik aan bedryfsvoltage vereis.
Viër operasionele versterker
Rail-tot-rail invoer en uitset
Lae invoerbiasstroom van 1 pA
Lae invoer-offsetspanning van 200 μV
Breed voeding voltage reeks van 2.7 V tot 8 V
Lae stilstandstroom van 140 μA per versterker
Ideaal vir battery-kragvoerende en draagbare toepassings
Geskik vir presisie analoogsegnalering
Toepaslik in 'n verskeidenheid industriële en outomatiese toepassings
14-SOIC (0.154", 3.90 mm breedte) oppervlakmontage pakkie
Voldoen aan AEC-Q100 outomaties kwalifikasie
Die TLV2254AQD is 'n verouderde produk, maar Texas Instruments bied ekwivalente en alternatiewe modelle. Kontak asseblief ons verkoops-span vir meer inligting oor beskikbare opsies.
Instrumentasieen meettoerusting
Draagbare en battery-kragvoerende toestelle
Industriële en outomatiese beheerstelsels
Die nuutste datasheet vir die TLV2254AQD is beskikbaar op die Texas Instruments-webwerf. Klante word aangeraai om die datasheet af te laai vir volledige spesifikasies en tegniese besonderhede.
Klante word aanbeveel om vir kwotasies te vra vir die TLV2254AQD of ekwivalente/alternatiewe modelle op die Y-IC webwerf. Klik op die "Kry ’n Kwotasie" knoppie om die proses te begin en te baat te hê by ons mededingende pryse en kundige ondersteuning.
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
TLV2254I TI
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
TI SOP14
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
TLV2254AQDTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|