Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV2254AIPWG4 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14TSSOP |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 180+ | $2.7338 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Enkel / Dubbel (±) | 2.7 V ~ 8 V, ±1.35 V ~ 4 V |
| Spanning - Insetverskil | 200µV |
| Verskaffer toestel pakket | 14-TSSOP |
| Standaard pakket | 90 |
| Slew Rate | 0.12 V/µs |
| reeks | LinCMOS™ |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal kringe | 4 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 6 Weeks |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Verkry bandwydte produk | 200kHz |
| gedetailleerde beskrywing | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Huidige - Voorsiening | 140µA |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 50mA |
| Huidige - Input Bias | 1pA |
| Basiskomponentnommer | TLV2254A |
| Versterker tipe | General Purpose |
| TLV2254AIPWG4 Besonderhede PDF [English] | TLV2254AIPWG4 PDF - EN.pdf |




IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
TI SOP8
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC
TLV2254I TI
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
TI SOP14
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
TLV2254AIPWG4Luminary Micro / Texas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|